KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073049
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller landskap landskapsmotiv landskapsmåleri tryggve hermelin vattenfärg
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller landskap landskapsmotiv landskapsmåleri tryggve hermelin vattenfärg
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:12